Najlepsze skandynawskie blogi lifestylowe

Opublikowany 1 komentarz

Jakie skandynawskie blogi lifestylowe warto odwiedzić? Przygotowałam dla was kilka podpowiedzi.

Pierwszy z nich to blog Mariannan Link Jego autorką jest Marianna Mäkelä z Helsinek. Treść publikowana na blogu pojawia się w dwóch wersjach: fińskim i angielskim. Zdjęcia są naprawdę rewelacyjne. Bardzo podoba mi się styl prezentowany przez Mariannę. Na blogu znajdziecie zdjęcia stylizacji, przepisy na pyszne dania, czy też relacje z podróży.

Uwielbiam zaglądać także na stronę P.S I love fashion prowadzony przez Lindę Juholę LinkLinda jest Finką, która od kilku lat mieszka w Sztokholmie. Na jej blogu znajdziecie mnóstwo zdjęć dotyczących mody, ale też przepisy na dietetyczne dania/koktajle. Wersja językowa: fiński i angielski.

Śledzę także stronę Alexa Dagmar Link (Helsinki )– oprócz zdjęć przeróżnych stylizacji znajdziecie tam także zakładkę wnętrzarską. Alexa pisze w języku fińskim i angielskim.

Wszystkie dziewczyny prowadzą swoje strony w sposób bardzo profesjonalny. Zdjęcia są piękne, posty pojawiają się systematycznie, a dzięki wersji angielskiej ludzie z całego świata mają do nich dostęp. Co więcej Marianna, Linda i Alexa bardzo często publikują zdjęcia swoich stylizacji na tle najpiękniejszych miejsc w Szwecji i Finlandii. Ale tam pięknie! A na dodatek dziewczyny są przyjaciółkami!

A Wy jakie blogi śledzicie?

Related content