Targi Trako

Wrzesień w obrazach

Opublikowany Dodaj komentarz

Wrzesień to jeden z moich ulubionych miesięcy. Uwielbiam złotą polską jesień. Kiedy za oknami liście mienią się w kolorach brązu, czerwieni i złota czuję się najlepiej. Mogłabym godzinami spacerować, czy jeździć rowerem. Jesień zawsze pozytywnie mnie nastraja, zwłaszcza jeśli mamy na zewnątrz tak piękna pogodę. Wrzesień był wyjątkowo aktywny. To był chyba jeden z najbardziej pracowitych miesięcy w tym roku. Miałam mnóstwo pracy, obowiązków, wyjazdów i strasznie się z tego powodu cieszę, bo nie ma nic gorszego niż nuda!

Trako2

fot.Bartek Banaszak

Targi TRAKO

Jednym z najważniejszych wydarzeń września była moja współpraca z PKP Intercity. Miałam ogromną przyjemność uczestnictwa w debacie dotyczącej komfortu podróżowania polskimi pociągami. To było niezwykle inspirujące wydarzenie. Debata odbyła się podczas targów kolejowych TRAKO w Gdańsku. Wypowiadałam się na temat zmian jakie zaszły w polskim kolejnictwie na przełomie ostatnich lat. Testowałam polskie pociągi, odwiedziłam kilka polskich miast i nie mogę się doczekać kolejnych podróży. W rozmowie uczestniczyli również Edyta Grabowska z Biura Standardów i Jakości PKP Intercity, Christian Harbeke projektujący dla Stadler Polska oraz Mariusz Gorczyński z PESA. Rozmawialiśmy o designie nowoczesnych pociągów, ich funkcjonalności i o tym co dla nas pasażerów jest najważniejsze. Relacją z debaty PKP Intercity.

Orłowo4

Trójmiasto
Debata podczas Targów Trako była świetną okazją do spędzenia czasu w Trójmieście. Było jak zwykle wspaniale. Odwiedziłam Gdańsk i Gdynię, w której zakochałam się bez pamięci. To miasto ma niezwykły klimat. Mam wrażenie, że przy każdym kolejnym wyjeździe do Trójmiasta coraz bardziej czuję się tam jak w domu. Tak się złożyło, że w te wakacje miałam okazję być w Trójmieście kilka razy i mam nadzieję, że uda mi się tam wybrać jeszcze przed końcem tego roku.

Pracowałam także nad kolejnym artykułem dotyczącym Finlandii. Mogę zdradzić, że wkrótce pojawi się w jednym z polskich magazynów podróżniczych. Zabiorę Was w podróż po przedświątecznych Helsinkach i krainie św. Mikołaja. Już nie mogę się doczekać!

Nie wyobrażam sobie września bez wycieczek rowerowych. Mam nadzieję, że tak rewelacyjna pogoda będzie się nadal utrzymywała i okazji do rowerowych wojaży będzie jeszcze mnóstwo.
A Wam jak minął wrzesień?

011

Related content