11 faktów o mnie – wyzwanie blogowe

Opublikowany 1 komentarz

1.Kiedy najlepiej wypoczywasz?
Kiedy nie mam na głowie żadnych niewypełnionych obowiązków. Jeśli wiem, że wszystkie zadania zostały wykonane, potrafię zapomnieć o całym świecie i relaksować się podczas jazdy rowerem. Uwielbiam dłuuuugie wycieczki i leśnie dróżki.

2. Co daje Ci szczęście?
Drugi człowiek. Nie wyobrażam sobie życia bez przyjaciół i rodziny. Ludzie mnie motywują i wywołują uśmiech na mojej twarzy. Nic nie jest w stanie tego zastąpić. Potem jest podróżowanie, muzyka, koncerty….

3. Zwierzęta czy ludzie?

Ludzie i zwierzęta

4.Ulubiona piosenka, która pozytywnie Cię nastraja
Takich piosenek mam mnóstwo. Ciężko wybrać tę jedną, jedyną. Uwielbiam „Choose to be me”, „Little bit love” Sunrise Avenue i „Nic do stracenia” Mroza i Sound’n’Grace.

5. Co myślisz o disco polo?
Jest ok, nie słucham na co dzień, ale przy tej muzyce można się fajnie bawić na przeróżnych imprezach.

6.Twoja najzabawniejsza wpadka
W stresujących sytuacjach zdarza mi się wybuchać śmiechem. Podczas spotkań, prelekcji czy rozmów biznesowych takie zachowanie może być różnie odbierane:)

7. Wolisz słuchać, czy być słuchanym?
Zdecydowanie wolę słuchać. Zwłaszcza jeśli mam okazję wysłuchać inspirujących historii. Dlatego właśnie tak uwielbiam przeprowadzać wywiady.

8.Lepiej odpoczywasz i ładujesz baterie w samotności, czy wśród ludzi?
Po ciężkim dniu w pracy nie ma nic lepszego niż wyciszenie i spędzenie kilku chwil wyłącznie we własnym towarzystwie. Bardzo lubię samotne 1-2dniowe podróże służbowe podczas których mam okazję zrobić zdjęcia i zebrać materiał na nowy post czy artykuł. Jednak na dłuższe wakacje zawsze wybieram się z bandą innych ludzi.

9. Najbardziej kompromitujący program TV/serial, jaki oglądasz…
Zdarza mi się oglądać „Wczorajszych” na Eska TV. Ten program sprawia, że nie mam ochoty pić alkoholu.

10. Ulubiona aplikacja mobilna

Zdecydowanie Instagram. Po krótkim okresie zakochania w snapchacie pozostałam wierna Instagramowi . Uwielbiam robić zdjęcia, dlatego tak chętnie spędzam tam czas. Udało mi się zrobić nawet kilka perełek. Chętnie zaglądam na profile znajomych. Są często bardzo inspirujący.

11. Co sprawiło, że założyłaś bloga i jakie są Twoje blogowe cele na przyszłość?
Pierwszego bloga stworzyłam kilka lat temu (2-3 lata). Pisałam głównie na temat Skandynawii. Po jakimś czasie stwierdziłam, że temat Północy Europy kiedyś się wyczerpie, a ja mam mnóstwo innych zainteresowań. Właśnie tak powstał pomysł stworzenia bloga lifestylowego. Tworzę treści i publikuję zdjęcia dotyczące tego, co mnie naprawdę interesuję. Dzięki blogowi mogę podróżować, uczestniczyć w przeróżnych eventach i poznawać niesamowitych ludzi. Blog pozwala mi także rozwinąć mój warsztat dziennikarski. Moim celem jest tworzenie coraz lepszego contentu i profesjonalnych zdjęć. Co będzie dalej czas pokaże.

Related content