Wymarzona miłośc w TVP3

Wymarzona miłość wraca do TV – gdzie oglądać serial?

Opublikowany 2 komentarze

Wymarzona miłość (Ranny ptaszek) wraca na antenę TVP 3! Od kiedy będzie można oglądać losy Sanem i przystojnego Cana w telewizji?

Serial Wymarzona miłość/Ranny ptaszek (Erkenci Kuş) był emitowany w Turcji w latach 2018-2019. W trakcie dwóch sezonów kanał Star Tv wyprodukował 51 odcinków. Zdjęcia do produkcji powstawały głównie na terenie Stambułu. Role Sanem i Cana przyniosły Demet Özdemir i Canowi Yamanowi ogromnę popularność i status gwiazd w rodzinnej Turcji.

Czytaj także: Etos – turecki serial na Netflixie

Wymarzona miłość w TV

Wymarzoną miłość znowu będzie można oglądać w polskiej telewizji. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku od o godzinie 10:00 na antenie TVP3! Pierwszy odcinek pojawi się 30 listopada.

O czym jest Ranny ptaszek ?

Losy sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana krzyżują się, kiedy dziewczyna rozpoczyna pracę w agencji reklamowej należącej do ojca Cana. W związku z rodzinnymi problemami finansowymi Sanem angażuje się zaaranżowany przez brata Cana spisek. Początkowo udaje się jej skutecznie wypełniać polecenia Emre. Jednak okazuje się działanie na niekorzyść chłopaka staje się dla niej coraz trudniejsze. Każdy kolejny dzień coraz bardziej zbliża Sanem i Cana do siebie. Poza pracą łączy ich także sprawa tajemniczego pocałunku. Czy Sanem i Can będą razem? Warto obejrzeć serial żeby się tego dowiedzieć

Dlaczego warto oglądać Erkenci Kuş?

Wymarzona miłość/ Ranny Ptaszek (Erkenci Kuş) to nie tylko serial obyczajowy. To pełna śmiechu i pozytywnej energii produkcja, która przybliża losy tej młodej pary. W serialu nie brakuje ujęć z pięknego Stambułu, a także skrzętnie przemyconych obyczajowych i kulturowych smaczków z Turcji. Mimo, że zdjęcia do Rannego ptaszka zakończyły się w 2019 roku, to serial nadal cieszy się ogromną popularnością zarówno w Turcji, jak i w innych państwach.

Wymarzona miłość w TVP3

Serial Wymarzona miłość/Ranny ptaszek będzie można oglądać od 30 listopada 2020 roku antenie TVP3. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00.

Wymarzona miłość – przerwa w czasie ferii

TVP3 wstrzymało emisję Wymarzonej Miłości ze względu na ferie zimowe. Serial powróci na antenę 18 stycznia 2020!

Czytaj także: Moja lewa stronaRelated content