Wymarzona miłośc w TVP3

Wymarzona miłość – popularny turecki serial!

Opublikowany 2 komentarze

Wymarzona miłość (Ranny ptaszek) to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali ostatnich lat. W główne role pary głównych bohaterów wcielili się Demet Özdemir i Canowi Yaman. Produkcję można było zobaczyć także w Polsce!

Serial Wymarzona miłość/Ranny ptaszek (Erkenci Kuş) był emitowany w Turcji w latach 2018-2019. W trakcie dwóch sezonów kanał Star Tv wyprodukował 51 odcinków. Zdjęcia do produkcji powstawały głównie na terenie Stambułu. Role Sanem i Cana przyniosły Demet Özdemir i Canowi Yamanowi ogromną popularność także poza granicami ich kraju. Dziś obydwoje mają status gwiazd i są jednymi z najlepiej opłacanych aktorów. Zyskują intratne kontrakty reklamowe i zdobywają kolejne role.

Czytaj także: Etos – turecki serial na Netflixie

Wymarzona miłość – fabuła

Losy sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana krzyżują się, kiedy dziewczyna rozpoczyna pracę w agencji reklamowej należącej do ojca Cana. W związku z rodzinnymi problemami finansowymi Sanem angażuje się zaaranżowany przez brata Cana spisek. Początkowo udaje się jej skutecznie wypełniać polecenia Emre. Jednak okazuje się działanie na niekorzyść chłopaka staje się dla niej coraz trudniejsze. Każdy kolejny dzień coraz bardziej zbliża Sanem i Cana do siebie. Poza pracą łączy ich także sprawa tajemniczego pocałunku. Czy Sanem i Can będą razem? Warto obejrzeć serial żeby się tego dowiedzieć

Turecki serial pełen humoru

Wymarzona miłość/ Ranny Ptaszek (Erkenci Kuş) to nie tylko serial obyczajowy. To pełna śmiechu i pozytywnej energii produkcja, która przybliża losy tej młodej pary. W serialu nie brakuje ujęć z pięknego Stambułu, a także skrzętnie przemyconych obyczajowych i kulturowych smaczków z Turcji. Mimo, że zdjęcia do Rannego ptaszka zakończyły się w 2019 roku, to serial nadal cieszy się ogromną popularnością zarówno w Turcji, jak i w innych państwach.

Demet Özdemir i Can Yaman

W rolę sympatycznej Sanem wcieliła się Demet Özdemir, a Cana zagrał przystojny Can Yaman. Prawdopodobnie to właśnie dobór aktorów był kluczem do sukcesu tej produkcji. Od pierwszych odcinków między parą głównych bohaterów widoczna była nieprawdopodobna chemia. Jak się potem okazało w trakcie zdjęć Demet i Can mieli romans. Wkrótce po zakończeniu serialu wyjechali nawet na wspólne wakacje. Miłość nie przetrwała jednak próby czasu.

Sukces Wymarzonej miłości

Wymarzona miłość to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych serialowych produkcji ostatnich lat. Losy Sanem i Cana oglądali widzowie nie tylko w Turcji, ale także daleko poza jej granicami – między innymi we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, a także w Polsce. Niesłabnąca popularność sprawiła, że zarówno Demet, jak i Can z każdym kolejnym tygodniem zyskiwali kolejnych fanów, kontrakty reklamowe i status gwiazd. Obydwoje byli rozchwytywani. Pojawiali się w mediach, udzielali wywiadów i zarabiali krocie. Wkrótce po zakończeniu produkcji Demet pojawiła się na planie serialu „Mój dom”. Can spełnił swoje marzenie o pracy we Włoszech. Obecnie właśnie tam pracuje.

Czytaj także: Moja lewa stronaRelated content