Wyjazd integracyjny

Opublikowany Dodaj komentarz

Potrzebujesz inspiracji do zorganizowania imprezy tematycznej? Szukasz ciekawego miejsca na wyjazd firmowy? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy przygotowywaniu eventów i wyjazdów dla swoich pracowników.

Firmy z roku na rok prześcigają się w organizacji wyjazdów i wydarzeń pracowniczych. Prym wiodą głównie wyjścia i wyjazdy motywacyjne, które mają na celu integrację i scalanie zespołu. Czasy kiedy pracownicy znajdowali się w wynajętym klubie z open barem bez żadnych atrakcji z czasem odchodzą do lamusa. Dzisiaj liczy się kreatywność i nietuzinkowy pomysł. Jeśli więc chcesz naprawdę zmotywować swój zespół i sprawić, że w przyszłości pracownicy twojej firmy  będą świetnie czuć się w swoim towarzystwie i pracować  jeszcze produktywniej weź pod uwagę organizację czegoś naprawdę wyjątkowego.

Liczy się miejsce

Jeśli chcesz, żeby pracownicy twojej firmy naprawdę się wyluzowali i poczuli się komfortowo, zabierz ich jak najdalej od miejsca pracy. Zmiana środowiska wpłynie na nich  pozytywie i sprawi, że zapomną o codziennych obowiązkach. Pamiętaj, im dalej od biurka tym lepiej.

Wyjazd integracyjny

Pomysłów na wyjazd integracyjny dla pracowników jest naprawdę mnóstwo. Podróż do konkretnego miejsca, to jedno, natomiast organizacja ciekawej aktywności, to już coś zupełnie innego. Co można robić na miejscu? Zorganizować teleturniej, grę w planszówki, aktywność fizyczną na powietrzu, warsztaty kulinarne, czy fotograficzne,  paintball, improwizację kabaretową lub wspólne działanie charytatywne na przykład poprzez budowanie bud dla psów. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i budżetu. Jeśli nie jesteśmy w stanie zrealizować naszego pomysłu na przykład z powodu braku czasu, warto zwrócić si do specjalistów W realizacji naszego pomysłu może pomóc nam agencja eventowa z Wrocławia.

Działania team buildingowe to jedno, a relaks podczas wieczornej imprezy to już zupełnie inna para kaloszy. Impreza tematyczna z całą pewnością będzie wisienką na torcie na drodze scalania zespołu…

Related content