nauka tureckiego

Pomysły na zimowe aranżacje wnętrz

Opublikowany Dodaj komentarz

Tegoroczna zima daję się we znaki. Na zewnątrz jest zimno i momentami nieprzyjemnie. Takie okoliczności niekoniecznie zachęcają nas do wyjścia z domu. Warto więc skupić się na tym, żeby w naszymi mieszkaniu było przyjemnie. Postawmy na dodatki, które nie będą wymagały dużych nakładów finansowych, a przyniosą widoczną zmianę w naszym najbliższym otoczeniu.

Stwórz nastrój

Świece i latarenki nie tylko dodatkowo oświetlą nasze wnętrza, ale przede wszystkim je ożywią. Warto zainwestować w świece, albo olejki zapachowe, dzięki nim możemy stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalny klimat.  W okresie jesienno – zimowym  świetnie sprawdzają się zapachy z dodatkiem cynamonu, pomarańczy, czy drzewa sandałowego. Wszystko jednak zależy od naszych upodobań. Równie dobrze możemy postawić na cytrusowe wonie.

Oświetlenie

Jak wybrać dodatkowe oświetlenie? Warto wziąć pod uwagę  żarówki/lampki ledowe. Nasze mieszkanie zyska dzięki nim dodatkowego blasku i zdecydowanie przyjemniej będzie się nam tam spędzało czas. Ostatnimi czasy w sklepach możemy znaleźć całe mnóstwo tego typu produktów.

Dawniej po zakończeniu Świąt Bożego Narodzenia tego typu oświetlenie lądowało na strychu albo w piwnicy. Jeśli kupicie białe żarówki ledowe będziecie z nich mogli korzystać przez okrągły rok. Nasze mieszkanie ocieplą także podświetlane kule, które możecie włożyć do wazonu, słoika, lub misy. Koniecznie zajrzyjcie do Pepco, czy Ikei. Jestem pewna, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to wnętrzarski hit ostatnich kilku lat. Z roku na rok ich popularność nie maleje. Litery przestrzenne są wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wiele firm wykorzystuje je do reklamy. Warto powiesić/postawić je w pokoju. Mamy do wyboru zarówno wersje z oświetleniem, jak i bez. Możemy dobrać odpowiedni dla nas kształt, rodzaj, a także gramaturę liter.

Kolorowe koce i poduszki  to absolutny must have  zimowych aranżacji. O ile przyjemniej będzie się nam piło aromatyczną herbatę w tak klimatycznym otoczeniu.

Related content