O Ses Türkiye

O Ses Türkiye z gwiazdami tureckich seriali!

Opublikowany Dodaj komentarz

W sylwestrowy wieczór w programie O Ses Türkiye wystąpią ulubieńcy tureckich produkcji serialowych! Na scenie pojawia się między innymi Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Hande Erçel i Kerem Bürsin.

O Ses Türkiye to odpowiednik polskiego The Voice. Program jest dostępny na tureckim kanale TV8, który można oglądać na żywo także w internecie. 31 grudnia 2020 roku na scenie tego popularnego talent show pojawią się ulubieńcy tureckiej publiczności, którzy są znani doskonale znani także w naszym kraju. Show startuje o 19:30 czasu tureckiego!

O Ses Türkiye z Demet Özdemir i Hande Erçel

Twórcy show zaprosili do współpracy osoby publiczne, które w 2020 roku cieszyły się w Turcji ogromną popularnością. Kto zatem wystąpi? Swoje ulubione kawałki zaśpiewają Kerem Bursin i Hande Erçel z Zapukaj do mych drzwi, Demet Özdemir i İbrahim Çelikkol z serialu Mój dom. Na scenie pojawią się także: Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç i Hakan Çalhanoğlu.

Emisja programu w TV

Stacja TV8 wyemituje specjalny odcinek programu O Ses Türkiye w czwartek 31 grudnia o godzinie 19:30 czasu tureckiego. Show będzie można oglądać jednak na żywo na stronie kanału.Related content