Don the road 3 w Turcji

Najnowszy sezon Down the road powstał na terenie Turcji! W programie zobaczymy Stambuł i Kapadocję!

Opublikowany Dodaj komentarz

Trzecia odsłona Down the road to nie lada gratka dla fanów Turcji. To właśnie na terenie tego kraju powstawały zdjęcia do najnowszego, trzeciego sezonu programu. Pierwszy odcinek miał swoja premierę 3 października na antenie TTV.

Kapitan Kossakowski

Przemek Kossakowski po raz kolejny zabiera swoich podopiecznych w szaloną podróż. Tym razem celem ich wyjazdu jest egzotyczna Turcja – kraj pełen kontrastów i odmienności. Uczestnicy programu poznają zupełnie inną kulturę, zwyczaje i skonfrontują je z ich życiem w Polsce.

Lądowanie w Stambule

Istanbul Lonely Planet

Podczas pierwszego odcinka Down the road 3 mogliśmy poznać bohaterów programu i obserwować lot i zakwaterowanie w Stambule. Już na lotnisku na ekipę programu czekała przykra niespodzianka – straż graniczna zarekwirowała sprzęt operatorski. Z zapowiedzi kolejnym odcinków wynika, że będą kontynuowane w tętniącym życiem Stambule a także klimatycznej Kapadocji.

3. edycja „Down the Road” – gdzie oglądać?

Down the road 3 będzie można oglądać od 3 października na antenie TTV. Program jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać także na player.pl


Related content