Moja mama, Annem

Moja mama – turecki wyciskacz łez

Opublikowany Dodaj komentarz

Moja mama (Annem) to poruszający turecki dramat z Özge Gürel w roli głównej. Film jest dostępny jest w języku polskim na platformie streamingowej Netflix.

Nazlı wychowała się na prowincji. Nadopiekuńcza matka nie pozwala jej na podejmowanie samodzielnych decyzji. Dziewczyna dostaje się na wymarzone studia i opuszcza rodzinny dom. Rozpoczyna nowe życie w tętniącym życiem Stambule. Dostaje pracę i wkrótce potem wychodzi za mąż. Mimo tego Ayşe nadal stara się ingerować w życie ukochanej córki. Młoda kobieta marzy tylko o tym, żeby móc odseparować się od matki. Zachodzi w ciążę, a wkrótce potem dochodzi do serii dramatycznych sytuacji.

Czytaj także: Aitye – turecki serial na Netflixie

Matka i córka w filmie Annem

Moja mama (Annem) to dramat pełen kontrastów. Z jednej strony mamy do czynienia z matka, którą jest wierna tradycji. Wychowuje córkę zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie pozwala na podejmowanie samodzielnych decyzji. Nazlı pragnie zmienić otoczenie i żyć według własnych reguł. Wyprowadzka do wielkiego miasta daje jej nadzieję na lepsze życie. Kiedy jednak nosi pod sercem własne dziecko zaczyna rozumieć na czym polega matczyna miłość i strach o własne dziecko. Sama staje się coraz bardziej opiekuńcza. Pewnego dnia powraca do rodzinnego domu i próbuje przywołać wspomnienia z dzieciństwa. Jednak czy nie jest za późno na powrót do tych chwil…?

Moja mama – wzruszająca historia

Film Moja mama (tur. Annem) w kapitalny sposób przedstawia trudną relację matka – córka. Kapitalna gra aktorska Özge Gürel (Nazlı) i Sumru Yavrucuk (Ayşe) sprawiają, że ten obraz ogląda się z ogromnym zaciekawieniem. Jedno jest pewnie warto mieć obok siebie paczkę chusteczek! Sceny pełne są emocji. Mimo, że wcale nie pada aż tak wiele słów.

Moja mama – gdzie oglądać?

Film Moja mama (Annem) jest dostępny w polskiej wersji językowej na platformie Netflix. Czas trwania: 1 godzina 49 minut. Jeśli tylko macie konto na Netflixie, dodajcie ten film do ulubionych! Warto go zobaczyć!

Related content