Marzec na Instagramie

Opublikowany 8 komentarzy

Marzec był wyjątkowo aktywnym miesiącem. Piękna pogoda, promienie słoneczne i wysokie temperatury nie dawały nam wyboru. Każdy z nas chętnie decydował się na wycieczki, spacery, przejażdżki rowerowe itd. W marcu udało mi się odwiedzić całkiem sporo, ciekawych miejsc. Zobaczcie jakie zdjęcia pojawiły się w tym miesiącu na moim instagramowym koncie.

Wrocław

Jedna z moich pierwszych marcowych wypraw odbyła się do Wrocławia. Choć spędziłam w mieście zaledwie kilka godzin udało mi się poczuć niezwykły klimat stolicy Dolnego Śląska.

Zanim pojawiłam się we Wrocławiu zobaczyłam jak wygląda start Dreamlinera z płyty warszawskiego Okęcia. Muszę przyznać, że zrobiło to na mnie bardzo duże wrażenie. Boeing należący do Polskich Linii Lotniczych jest ogromny, nowoczesny i po prostu zwraca na siebie uwagę. Moi współpasażerowie zamiast wsiadać do naszego samolotu, przyglądali się Dreamlinerowi.

Muzeum Czar PRLu i Muzeum Neonów

Wreszcie udało mi się dotrzeć do miejsc, o których od dawna marzyłam. Kierując się w stronę warszawskiej Pragi, odwiedziłam Muzeum Neonów i Muzeum Czar PRLu.

Relację z wizyty w tych miejscach będziecie mogli zobaczyć na blogu już wkrótce.

Warszawa

W marcu sporo czasu spędziłam z aparatem, spacerując po stołecznych ulicach. W stolicy interesujących miejsc nie brakuje.

Most Gdański

Pałac Kultury i Nauki

Pałac w Wilanowie

Stare Miasto

 

 Lotnisko Bemowo

Zachód na lotnisku? Zawsze! Oglądanie lądujących i wzbijających się samolotów na tle zachodzącego słońca to dopiero przyjemność.

Kuncer – lody autorskie

W marcu odwiedziłam klimatyczną lodziarnię Kuncer – lody autorskie  na terenie Bródna. Od tamtej pory to zdecydowanie jedno z moim ulubionych miejsc na mapie stolicy. Relację z pobytu znajdziecie wkrótce na blogu.

Spotkanie z podróżnikami

Wisienką na torcie dzisiejszego wpisu jest spotkanie ze słynnymi polskimi podróżnikami na terenie Agory. Uczestniczyli w nim: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Elżbieta Dzikowska oraz Marek Kamiński.

Mam nadzieję, że kwiecień będzie równie aktywny:)

 

Related content