Fotoksiążka Saal-Digital

Opublikowany Dodaj komentarz

Fotoksiążka jest genialnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, ale nie tylko. Upamiętnia ważne uroczystości rodzinne, może być także zapisem naszych najpiękniejszych podróży.  Ostatnio miałam okazję przygotować i przetestować fotoksiążkę od Saal – Digital Polska i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Bardzo często sięgam po fotoksiażki. Wykonuję mnóstwo zdjęć, które publikuję na blogu, Instagramie, czy Facebooku. Istnieje jednak cała masa fotografii, które zachowuje tylko dla siebie i moich bliskich. Po wspólnych wyprawach, uroczystościach wybieram najlepsze zdjęcia, a następnie tworzę fotoksiązkę. W ostatnim czasie odwiedził mnie kuzyn ze Stanów i postanowiłam przygotować dla niego pamiątkę z pobytu właśnie w takiej formie.

Fotoksiążka Saal – Digital

Wykonywanie zdjęć to dla mnie czystą przyjemnością. Po wizycie kuzyna chętnie zajęłam się wyborem tych najlepszych, a następnie po pobraniu programu ze strony  Saal  – Digital Polska zabrałam się za przygotowanie książki. Program jest niezwykle intuicyjny, a sam proces kompletacji przebiega bardzo sprawnie (o ile oczywiście jesteście zdecydowani).

Złożenie zamówienie na fotoksiązkę

Po przygotowaniu pliku, złożyłam zamówienie i czekałam na wizytę kuriera. Zaskoczył mnie bardzo szybki czas realizacji. Szczerze mówiąc byłam przyzwyczajona do około tygodniowego oczekiwania. Książka dotarła do mnie w ciągu kilku dni od  zapisania pliku.  Efekt był bardzo zadowalający. Wydrukowane zdjęcia nie straciły na jakości, kolory zostały w pełni oddane. Fotoksiążka wygląda bardzo efektownie, została wykonana na wysokiej klasy papierze i po prostu dobrze wygląda. Jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu i mogę Wam polecić Saal – Digital Polska. Róbcie zdjęcia i pokazujcie je Światu 🙂

 

 

 

Related content