Doğduğun Ev Kaderindir 2 sezon

Doğduğun Ev Kaderindir/Mój dom – 2 sezon

Opublikowany Dodaj komentarz

Drugi sezon serialu Doğduğun Ev Kaderindir (Mój dom) wystartował 30 września 2020 roku. Co zmieniło się w życiu Zeynep i Mehdiego?

Doğduğun Ev Kaderindir/Mój dom - kiedy 12 odcinek ?

Mój dom z Demet Özdemir i Ibrahimem Çelikkolem to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w 2020 roku. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w marcu zdjęcia do produkcji zostały przerwane. Aktorzy wrócili na plan po złagodzeniu obostrzeń i przygotowali finałowy odcinek pierwszej serii. Można było go obejrzeć 1 lipca na kanale TV8. W 12 odcinku serialu Mój dom główni bohaterowie spędzają romantyczne chwile w hotelu poza Stambułem. Tuż przed powrotem Zeynep dowiaduje się, że jej przyjaciółka spotyka się z jej byłym narzeczonym. W finałowej scenie Zeynep odbiera dyplom zakończenia studiów, a swój sukces dedykuje zmarłemu przed laty bratu.

Doğduğun Ev Kaderindir odcinek 13

W drugim sezonie Doğduğun Ev Kaderindir (Mój dom) Zeynep zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę oznacza słowo „miłość” i ile byłaby w stanie poświęcić dla swojego ukochanego. Mehdi jest kompletnie rozdarty. Mężczyzna, który każdego dnia stara się walczy o sprawiedliwość i dobro innych ludzi, nie wie jaką decyzję podjąć i popada w rozpacz. Emine podjęła bardzo ryzykowną decyzję i uświadamia sobie jak ogromne może mieć ona konsekwencje. Sakine powoduje, że w Zeynep staje się zazdrosna o Mehdiego.

Mój dom – odcinek 14

Rzeczywistość sprawia, że marzenia Zeynep o życiu przepełnionym szczęściem stają się coraz bardziej odległe. Okiełznanie złości Mehdiego wcale nie jest takie proste. Dodatkowo nie będzie on w stanie spełnić obietnicy danej żonie. Mężczyzna wprowadza do domu nowe zasady. Zeynep robi wszystko, żeby miłość była w stanie pokonać wszelkie przeciwności i ukoiła porywczy charakter jej męża. Jak się okazuje wcale nie jest to takie proste. Wiadomość o powrocie Burhana sprawia, że cała rodzina wpada w osłupienie.

Doğduğun Ev Kaderindir odcinek 15

Zeynep ma wrażenie, że jej związek z Mehdim staje na zakręcie. Nie jest w stanie wyobrazić sobie jak ich losy potoczą się dalej i jakie decyzje należy podjąć aby uniknąć dalszych kłótni. Mehdi jest zrozpaczony i pełen obaw co do przyszłości. Emine jest świadoma tego, jak trudną decyzję podjęła i jakie konsekwencje będzie ona miała na losy całej rodziny. Toleruje zachowanie Faruka i rani przy tym swoich bliskich.Related content