Doğduğun Ev Kaderindir/Mój dom - kiedy 12 odcinek ?

Doğduğun Ev Kaderindir/Mój dom – kiedy 12 odcinek ?

Opublikowany Dodaj komentarz

Finałowy odcinek Doğduğun Ev Kaderindir (Mój dom) już wkrótce! Gdzie i kiedy będziemy mogli zobaczyć jak potoczą się losy Zeynep i Mehdiego?

Mój dom to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w 2020 roku. Pandemia koronawirusa spowodowała, że zdjęcia do produkcji zostały przerwane w marcu. Kanał TV8 wyemitował odcinek 11, jako ostatni z tej serii. Po złagodzeniu obostrzeń ekipa wróciła na plan i przygotowała dla widzów finałowy 12 odcinek. W sieci można obejrzeć jego zapowiedź.

Doğduğun Ev Kaderindir/Mój dom – kiedy 12 odcinek ?

Finałowy, 12 odcinek serialu Mój dom można było zobaczyć w środę 1 lipca na kanale TV8 o godzinie 20:00 (czasu tureckiego). Dowiedzieliśmy się jak potoczyła się historia małżeństwa Zeynep (Demet Özdemir) i Mehdiego (İbrahim Çelikkol ).

Doğduğun Ev Kaderindir 12 – streszczenie

Zeynep i Mehdi wyjeżdżają razem z rodziną do hotelu. Spędzają tam romantyczne chwile. Dochodzi wtedy do pierwszego pocałunku, para spędza także pierwszą wspólną noc. Tuż przed powrotem do Stambułu Zeynep dowiaduje się, że jej najlepsza przyjaciółka spotyka się z jej dawnym narzeczonym – Farukiem.

Mimo wielu przeciwności życie Zeynep i Mehdiego wreszcie zaczyna się układać. Dziewczyna kończy studia i swój sukces dedykuje zmarłemu bratu. Jak dalej potoczą się jej losy? Tego dowiemy się po wakacjach!

Mój dom – o czym jest turecki serial?

Doğduğun Ev Kaderindir oparty jest na powieści „Camdaki Kız / Dziewczyna za szybą” autorstwa dr Gülseren Budayıcıoğlu. To historia dwóch zranionych dusz, które są na siebie skazane od momentu narodzin. Losy Zeynep graną przez Demet Özdemir są skomplikowane od najmłodszych lat. Dziewczyna wychowuje się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Stambułu, umiera jej brat, ojciec jest alkoholikiem, a matka chcąc poprawić jej los, oddaje córkę do bogatego domu, licząc, że nowa rodzina umożliwi jej edukację i szczęśliwe życie. Zeynep jest rozdarta między dwoma matkami. Pewnego dnia poznaje Mehdiego (Ibrahim Çelikkol). Okazuje się, że ich losy złączą się ze sobą na zawsze. Zeynep i Mehdi dowiadują się, że mają zostać małżeństwem…

Nowa rola Demet Özdemir

Serial Ranny ptaszek
Materiały promocyjne

Demet Özdemir jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Zanim pojawiła się na planie Doğduğun Ev Kaderindir grała w Erkenci Kuş. Rola Sanem w Rannym ptaszku przyniosła jej ogromną popularności i status gwiazdy zarówno w Turcji, jak i poza jej granicami. Historię losów sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana (Can Yaman) biły rekordy popularności. Kanał Star Tv wyemitował 51 odcinków Rannego ptaszka. Po zakończeniu zdjęć Demet Özdemir trafiła na planDoğduğun Ev Kaderindir. Cana Yamana możemy obecnie oglądać w serialu Bay Yanlış (Pan Niedoskonały).

Przeczytaj także: Bay Yanlış z Canem Yamanem


Related content