Can Yaman

Can Yaman- znany turecki aktor

Opublikowany Dodaj komentarz

Can Yaman to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Od 26 czerwca będzie go można oglądać w serialu Bay Yanlış (Pan Niedoskonały) na kanale FOX.

Yaman znany jest polskiej widowni głównie z roli Cana Divita w serialu Erkenci Kuş (Ranny ptaszek/Wymarzona miłość). Obecnie pracuje na planie nowej produkcji kanału FOX. Czy po raz kolejny uda się mu powtórzyć międzynarodowy sukces? Tego dopiero się dowiemy. Jak wyglądało życie aktora przed rozpoczęciem zdjęć do Bay Yanlış ?

Can Yaman – wzorowy uczeń

Can Yaman urodził sie w 8 listopada 1989 roku w Stambule. Choć on sam pochodzi z Turcji, to losy jego rodziny są dość mocno zagmatwane i wiążą się z Kosowem, Macedonią Północną, a także Szwajcarią. Can od początku nauki był bardzo dobrym uczniem. Uczęszczał do włoskiego liceum, a na studia wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Yeditepe. Po powrocie do Stambułu razem ze wspólnikami otworzył kancelarię prawną w popularnej dzielnicy Bebek.

Can Yaman w Rannym ptaszku

Serial Ranny ptaszek
Materiały promocyjne

Wystąpił miedzy innymi w serialu Dolunay (Księżyc w pełni). Jednak największą popularność przyniosła mu rola Cana Divta w Erkenci Kuş (Ranny ptaszek/Wymarzona miłość). Przed rozpoczęciem zdjęć do serialu aktor spędził wiele godzin na siłowni i salach treningowych. Zapuścił także brodę i włosy. Jak się okazało nowy wizerunek Yamana bardzo spodobał się fankom Rannego ptaszka. Serial od początku emisji bił rekordy popularności w Turcji, a także innych europejskich krajach.

Sanem i Can

Erkenci Kuş to historia zabawnej Sanem i przystojnego Cana. Ich losy krzyżują się kiedy dziewczyna trafia do agencji reklamowej, należącej do ojca Divita. Sanem zostaje zaangażowana w intrygę przygotowaną przez brata Cana. Z czasem okazuje się działanie na jego szkodę staje się dla niej coraz trudniejsze…

Yaman jako Pan Niedoskonały

Bay Yanlış - nowy serial z Yanem Yamanem

Popularność serialu wykraczała poza granice Turcji. Yaman bardo szybko zyskał fanów miedzy innymi we Włoszech, Hiszpanii, czy Polsce. Pojawiał się w wielu zagranicznym programach, udzielał wywiadów. Po zakończeniu zdjęć na nową rolę musiał chwilę poczekać.

Wszystko za sprawą niefortunnych wypowiedzi w mediach na temat chemii między aktorami. Po przejściu obowiązkowej służby wojskowej i zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa stawił się na planie Bay Yanlış (Pan Niedoskonały). Nową produkcja kanału FOX z Canem Yamanem w roli głównej będzie można oglądać od 26 czerwca 2020 roku. Biorąc pod uwagę popularność hashtagu #BayYanlışFOX można domyślać się, że serial okaże się kolejnym hitem!


Related content