Pomysły na Sylwestra 2017 – zainspiruj się!

Opublikowany

Szukasz pomysłu na Sylwestra 2017? Chcesz gdzieś wyjechać, a Twój budżet jest dość ograniczony? Przygotowałam dla Ciebie propozycje wyjazdów podczas, których nie wydasz mnóstwa pieniędzy. Pomysły na Sylwestra w Polsce Góry zimą? Zawsze! Tatry mają niepowtarzalny klimat zarówno latem, jak i zimą. W tym drugim przypadku nie dość, że będziecie mieli tam co robić, to … Czytaj dalej Pomysły na Sylwestra 2017 – zainspiruj się!

Fotoksiążka Saal-Digital

Opublikowany

Fotoksiążka jest genialnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, ale nie tylko. Upamiętnia ważne uroczystości rodzinne, może być także zapisem naszych najpiękniejszych podróży.  Ostatnio miałam okazję przygotować i przetestować fotoksiążkę od Saal – Digital Polska i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. (więcej…)

Muzeum Historii Medycyny i Farmacji w Białymstoku

Opublikowany

Muzeum Historii Medycyny i Farmacji to absolutny must have każdej wyprawy do Białegostoku. Wystawa stała mieści się we wnętrzach urokliwego Pałacu Branickich. Zabieram Was w wirtualną podróż po tamtejszych wnętrzach. Gwarantuję, że nie tylko miłośnicy medycyny znajdą tam coś dla siebie. (więcej…)

Białystok na weekend – praktyczny przewodnik

Opublikowany

Białystok jest jednym z najbardziej urokliwych polskich miast. Ja zakochałam się w nim bez pamięci. Jestem pewna, że Wam stolica Podlasia też się spodoba. Nie traćmy więc czasu i wybierzmy się w wirtualną wycieczkę. (więcej…)

Jarmarki Bożonarodzeniowe 2017

Opublikowany

Jarmarki Bożonarodzeniowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Niemal każda europejska stolica organizuje świąteczne targi u siebie. Prawdziwi mistrzowie, w tym Praga, Drezno czy Kopenhaga przygotowują nawet kilka takich eventów jednocześnie. Przygotowałam dla Was listę tych najlepszych. (więcej…)

Jak zrobić dobre zdjęcie na Instagram i zyskać popularność?

Opublikowany

Jak zrobić dobre zdjęcie na Instagram? Sposobów jest mnóstwo. Nie łudź się jednak, że dobry telefon czy aparat załatwi sprawę. Podstawą jest kreatywność, sumienność i samodoskonalenie. Jak mawiał Henri Cartier Bresson „Twoje pierwsze 10 000 fotografii jest Twoimi najgorszymi”. Każda kolejna doprowadzi Cię jednak do perfekcji.  (więcej…)

Łazienki Królewskie w Warszawie

Opublikowany

Łazienki Królewskie to jedna z najbardziej urokliwych atrakcji stolicy. Chętnie pojawiają się tam zarówno turyści, jak i mieszkańcy warszawy. To genialne miejsce na uprawianie joggingu, nordic walkingu czy po prostu na rodzinne spacery. W okresie jesiennym Łazienki wyglądają wyjątkowo pięknie. (więcej…)