Bezpieczna podróż

Opublikowany

Podróże większości z nas kojarzą się wyłącznie z przyjemnością. Nie ma przecież nic wspanialszego niż odkrywanie kolejnych lądów, odwiedzanie nowych miast i smakowanie regionalnych smakołyków. Przygotowując się do kolejnych wyjazdów powinniśmy się jednak odpowiednio przygotować i przede wszystkim zabezpieczyć. W trakcie wyjazdu może się przecież zdarzyć wszystko. (więcej…)

Domowe inspiracje na jesień

Opublikowany

Tegoroczne lato przeszło do historii. Zmienia się temperatura, a także okoliczności przyrody. Wraz ze zmianą pory roku warto zadbać o dokorację mieszkania. Nawet drobne dodatki są w stanie znacznie zmienić jego wygląd i sprawić, że będziemy czuć się znacznie przyjemniej. Na co warto postawić i które dodatki wybrać? (więcej…)

Drift Masters Grand Prix z Sony

Opublikowany

Drift Masters Grand Prix to jedno z najważniejszych wydarzeń w driftowym świecie! 9 czerwca w Płocku odbyła się kolejna edycja tego eventu. Razem z genialną ekipą Fotospacerów miałam szansę podglądać zawodników podczas przygotowań, treningu i wreszcie samych wyścigów. Emocje sięgały zenitu, a my dzięki aparatom Sony mogliśmy uwiecznić nawet najmniejsze szczegóły. (więcej…)

Jak być rozpoznawalnym w sieci?

Opublikowany

Blogosfera pęka w szwach. Każdego dnia powstają nowe blogi, kanały yt i konta w social mediach. Jak sprawić, żeby użytkownicy chętnie zaglądali akurat do nas? Oto kilka praktycznych rad na stworzenie przyjaznego miejsca w sieci. (więcej…)